peceta të lagura

 • Letër higjienike e lagësht OEM e lagësht e lagur që ndizet, miqësore me mjedisin

  Letër higjienike e lagësht OEM e lagësht e lagur që ndizet, miqësore me mjedisin

  Emri i produktit: Peceta të lagura
  Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë
  Emri i markës: Micker
  Materiali: Spunlace
  Madhësia: 16*11*7cm/çantë
  Paketa: Qese+Karton, sipas kërkesave të klientit
  Logo: Logo e personalizuar
  MOQ: 30000 copë
  Aroma: Asnjë
  OEM: Në dispozicion
  Certifikata: OEKO, ISO

 • Peceta Alkooli Peceta Mjekësore Dezinfektuese të Sipërfaqeve Peceta Antibakteriale

  Peceta Alkooli Peceta Mjekësore Dezinfektuese të Sipërfaqeve Peceta Antibakteriale

  Pecetat dezinfektuese Me përmirësimin e ndërgjegjësimit të njerëzve për shëndetin dhe aftësinë e konsumit, shoqëruar me zhvillimin e shpejtë të industrisë së fshinave dezinfektuese, pecetat dezinfektuese tani përdoren gjerësisht, të tilla si peceta për fëmijë dhe peceta sanitare, veçanërisht që nga COVID-19.Pecetat dezinfektuese janë produkte me efekte pastrimi dhe dezinfektimi, të cilat janë bërë nga pëlhura jo të endura, letra pa pluhur ose lëndë të tjera të para si bartës, ujë i pastruar si ujë prodhimi dhe d...
 • Materiali i biodegradueshëm i bambusë me madhësi të madhe fletësh OEM Peceta të lagura për kafshë shtëpiake me pastrim të butë për qentë

  Materiali i biodegradueshëm i bambusë me madhësi të madhe fletësh OEM Peceta të lagura për kafshë shtëpiake me pastrim të butë për qentë

  Vendi i origjinës: Kina Emri i markës: Numri i modelit OEM: EPW-080B Karakteristika: E qëndrueshme, e pajisur Aplikimi: Dogs Lloji i artikullit: Shampo Materiali: Pambuk, Poliestër, 100% Pambuk Emri i artikullit: Peceta për kafshët shtëpiake Ngjyrat: OEM Aroma: Përbërësi me aromë: Këpucë , Ro Madhësia e ujit: 15x20cm/17x20cm/18X20cm Sasia e paketimit: 80 copë/çantë Certifikatat: BSCI,MSDS,ISO, GMP, Certifikata e alergjisë GSM:50 Çanta/ctn: 48 Mostra: Pa pagesë e mostrave Dhomë e ofrimit të produkteve të ofruara: : Restorante, Dyqan TV...
 • Mostra falas Peceta të lagura me etiketë private me pambuk organik për fëmijë

  Mostra falas Peceta të lagura me etiketë private me pambuk organik për fëmijë

  Pecetat tona për bebe janë peceta speciale për foshnjat, që janë peceta për duar dhe gojë.Kostoja dhe çmimi i pecetave të lagura varet kryesisht nga pëlhura jo të endura.Pecetat për fëmijë janë përgjithësisht jo të endura me dredha, me tërheqje në thelb pa deformime, me pëlhurë të trashë dhe jo të lehtë për t'u depërtuar.Paketimi me kapak u ofron prindërve një mënyrë të shpejtë dhe të lehtë për të nxjerrë pecetat nga paketimet e çdo madhësie apo dizajni, etiketë hapëse e rimbyllshme për t'i mbajtur pecetat me lagështi gjatë gjithë kohës.Materiali natyral nuk e dëmton lëkurën e bebes, formulë e balancuar me PH...