За нас

РАБОТИ ОД 1998 г

Hangzhou Micker Sanitary Products Co., Ltd. е основана во 2018 година и се наоѓа во градот Хангжу, кој ужива удобен транспорт и убава околина.
е само еден и пол час возење од меѓународното воздушно пристаниште Шангај Пудонг.Нашата компанија зафаќа површина од 200 квадратни метри канцеларија со професионален тим за продажба и тим за контрола на квалитет.уште повеќе, нашата главна компанија Zhejiang Huachen Nonwovens Co.Ltd има фабрика од 10000 квадратни метри и произведува неткаен материјал веќе 18 години од 2003 година.

 

 

 

 

Билтен

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.
Прашање за ценовник