Rreth Nesh

PUNON QË 1998

Hangzhou Micker Sanitary Products Co., Ltd. u themelua në vitin 2018 dhe ndodhet në qytetin Hangzhou, i cili gëzon transport të përshtatshëm dhe mjedis të bukur.
është vetëm një orë e gjysmë me makinë nga porti ajror ndërkombëtar Pudong i Shangait.Kompania jonë mbulon një zyrë prej 200 metrash katrorë me një ekip profesional të shitjeve dhe ekipin e kontrollit të cilësisë.për më tepër, kompania jonë kryesore Zhejiang Huachen Nonwovens Co. Ltd ka një fabrikë 10000 metra katrorë dhe ka prodhuar pëlhura jo të endura për 18 vjet që nga viti 2003.

 

 

 

 

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.
Kërkim për Çmimtari