За нас

Hangzhou Mickler Sanitary Products Co. Ltd

Основана е во 2018 година и се наоѓа во градот Хангжу, кој ужива удобен транспорт и убава околина.

Од меѓународното воздушно пристаниште Шангај Пудонг е само еден и пол час возење.Нашата компанија зафаќа површина од 200 квадратни метри канцеларија со професионален тим за продажба и тим за контрола на квалитет.уште повеќе, нашата главна компанија Zhejiang Huachen Nonwovens Co.Ltd има фабрика од 10000 квадратни метри и произведува неткаен материјал веќе 18 години од 2003 година.

Она што го имаме

Основа на главната компанија на Zhejiang Huachen Nonwovens Co.со 18 годишно искуство во изработка на неткаен материјал, нашата компанија има богато искуство во индустријата за хигиена.Нашите главни производи, вклучувајќи влошки за домашни миленици, влошки за бебиња и други влошки за нега со целосен опсег и разумна цена.Имаме и неткаени производи за еднократна употреба како восочни ленти, чаршаф за еднократна употреба, покривка за перница и самата неткаена ткаенина.

Освен тоа, правиме големи напори да развиеме нови производи за да се исполнат различните барања, како што може да направиме соодветен дизајн и производи според дадените примероци на цртежи или идеи;Можеме да извршиме OEM производство ако имате соодветно овластување.Ние, исто така, можеме да обезбедиме мало производство во малопродажба и едношалтерски услуги за да им помогнеме на клиентите лесно да ги продаваат производите на онлајн платформата за купување.
Со еден збор, можеме да обезбедиме целосно решение на производи за домашни миленици и производи за хигиена за еднократна употреба.

Со цел да се гарантира висок квалитет, нашата фабрика имплементира систем за управување со 6S за строго да го контролира квалитетот на производот во секој процес, дефинитивно знаеме дека само добриот квалитет може да ни помогне да победиме долгогодишни деловни односи.Ние не бараме клиенти, бараме партнери.Придржувајќи се до деловниот принцип на взаемна корист, имавме сигурна репутација меѓу нашите клиенти поради нашите професионални услуги, квалитетни производи и конкурентни цени.Нашите производи се извезуваат во Соединетите Американски Држави, Велика Британија, Кореја, Јапонија, Тајланд, Филипини и над 20 земји и области ширум светот.Срдечно ги поздравуваме клиентите од дома и од странство да соработуваат со нас за заеднички успех.