Roll prej pëlhure jo të endura Spunlace 40 gsm miqësor me lëkurën për peceta të lagura

Përshkrim i shkurtër:

Trashësia: Peshë mesatare
Teknika: jo e endur
Lloji: Pëlhurë rrjetë
Lloji i furnizimit: Me porosi
Materiali: 100% polipropilen
Teknika jo e endur: E lidhur me tjerr
Modeli: I lyer
Stili: i thjeshtë, DOT, model perla, model rrjetë, model EF
Gjerësia: 43/44″
Pesha: 20-85gm
Ngjyra: E zezë, e bardhë ose e personalizuar
Paketimi: Paketim Roll
MOQ: 500 kg
OEM: OEM i pranueshëm
Shembulli: Në dispozicion

 


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Specifikim

Emri Pëlhurë jo e endur Spunlace
Teknika jo të endura Spunlace
Stili Lëshimi paralel
Materiali Viskozë + Poliestër;100% Poliestër;100% Viskozë;
Pesha 20 ~ 85 gsm
Gjerësia Nga 12 cm në 300 cm
Ngjyrë E bardha
Modeli E thjeshtë, pikë, rrjetë, perla, e kështu me radhë.Ose sipas kërkesës së klientit.
Veçoritë 1. Eko-miqësore, 100% e degradueshme
2. Butësi, pa garzë
3. Higjienike, Hidrofile
4.Super marrëveshje
Aplikacionet Pëlhura jo e endur Spunlace përdoret gjerësisht për peceta të lagura, leckë pastrimi, maskë për fytyrën, pambuk kozmetikë etj.
Paketa Film PE, Film tkurrje, karton, etj.Ose sipas kërkesës së klientit.
Kushtet e pagesës T/T, L/C në shikim, e kështu me radhë.
Kapaciteti mujor 3600 ton
Mostra falas Mostrat falas janë gjithmonë gati për ju

 

Detajet e produktit

Roll prej pëlhure jo të endura Spunlace 40 gsm miqësor me lëkurën për peceta të lagura
Roll prej pëlhure jo të endura Spunlace 40 gsm miqësor me lëkurën për peceta të lagura 1
Roll prej pëlhure jo të endura Spunlace 40 gsm miqësor me lëkurën për peceta të lagura 2

Pëlhurë jo endur SPUNLACE

Pëlhurë jo e endur me spunlaced është një lloj pëlhure jo e endur me spunlaced, në të cilën mikrojeti uji me presion të lartë spërkatet mbi një ose më shumë shtresa rrjetë fibrash, në mënyrë që fijet të ngatërrohen me njëra-tjetrën, në mënyrë që rrjeta e fibrave të mund të të forcohet dhe ka forcë të caktuar. Pëlhura e përftuar është pëlhurë jo e endur e dredhur.

FOKUSOHUNI NË CILËSISË

Fibra bimore e zgjedhur, e butë dhe delikate, miqësore me lëkurën dhe e rehatshme
Mos shtoni agjent fluoreshente, konservues dhe aditivë të tjerë.

Roll prej pëlhure jo të endura Spunlace 40 gsm miqësor me lëkurën për peceta të lagura 3

ZGJEDHJA E MODELIT TË SHUMËFISHTË

Pëlhura është e butë, i gjithë pambuku është afër lëkurës dhe mund të përdoret për shumë qëllime
Avantazhi i PRODUKTIT: Nuk ka aditivë, Mbyll lëkurën, E ndjeshme ndaj ventilimit në dispozicion

Roll prej pëlhure jo të endura Spunlace 40 gsm miqësor me lëkurën për peceta të lagura 4

TË FORTË DHE TË QËNDRUESHME
Shtresë me presion të lartë, dredha-dredha më e ngushtë e filamentit

I PASTER DHE I SIGURT
Mbrojtja e mjedisit, përdorimi i sigurt

TË THAT DHE TË LAGËGUR
Thithja e fortë e ujit, rikthen shpejt të freskët

UNIFORMITETI I FIBRAVE
Një gjen i shkëlqyeshëm dhe një profil i qetë i fibrave

Roll prej pëlhure jo të endura Spunlace 40 gsm miqësor me lëkurën për peceta të lagura 4~1

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme